V zime hreje, v lete chladí, po celý rok vetrá.

STOP: Prestaňte vašu klimatizáciu používať nesprávnym spôsobom

Máte doma alebo vo firme klimatizáciu? Poznáte všetky možné nastavenia a to, ako jednotlivé funkcie vašej klimatizácie fungujú? Správne používanie klimatizácie je nesmierne dôležité pre vaše zdravie, ako aj pre zdravie všetkých ľudí, ktorí sa nachádzajú v chladenom alebo vykurovanom priestore. 
Naučte sa používať vašu klimatizáciu správne a prestaňte škodiť sebe aj ostatným ľuďom.

Čo všetko by mal vedieť správny hospodár

Naša firma sídli, rovnako ako každá iná firma alebo domácnosť, v budove, o ktorú je nutné sa neustále starať. My sa o všetky problémy v našich budovách staráme sami, a to v tých profesiách, ktoré ovládame a na ktoré máme oprávnenia. Na ostatné oblasti, ako napríklad komín, plyn, elektrina, bleskozvody či starostlivosť o okrasné dreviny, si objednávame služby oprávnených osôb.

Všetko pravidelne kontrolujeme a zabezpečujeme údržbu, opravujeme prípadné poruchy a robíme všetko pre to, aby sme sa vyhli prípadným pokutám alebo problémom s poisťovňou v prípade poistného plnenia.

Vďaka tomu sme nadobudli naozaj komplexný pohľad na budovu ako celok. Vidíme súvislosti medzi jednotlivými systémami, ktoré by mohli netrénovanému oku uniknúť.

Napadlo nám, že by sme sa s našimi znalosťami mohli podeliť so všetkými ľuďmi, ktorí chcú lepšie spoznať svoju budovu a poriadne sa o ňu postarať.

Pozrite si úvodné video nižšie a zistite, v čom Abeceda hospodára vlastne spočíva. Zistite, čo všetko by mal správny hospodár vedieť, aby bol schopný zabezpečiť všetko, čo bude jeho budova potrebovať.

Vytvorili sme samostatný YouTube kanál, na ktorý budeme nahrávať videá na rôzne témy, ktoré by mal správny hospodár ovládať. Ak chcete byť informovaný, prihláste sa na odber, alebo nám pošlite e-mail a my vám budeme pravidelne posielať informácie o nových videách.

V roku 2019 sme zahájili spoluprácu s Európskym lídrom v oblasti riadeného vetrania rodinných domov. Dôvodom bola skutočnosť že v roku 2020 na základe legislatívy bude musieť mať každý rodinný dom riadené vetranie - inak nebude vyhovovať požiadavkám a nebude skolaudovaný.

Pozrite si video ako také vetranie Vášho domu môže vyzerať. 

Pošlite nám výkresy Vášho domu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Ak nie je možné zrealizovať centrálne riadené vetranie na videu vyššie, tak máme riešenie pre každú spálňu a detskú izbu individuálny spôsob ako zabezpečiť minimálne množstvo vzduchu na jednu osobu čo je 25m3/hod.

Skúste si vypočítať objem Vašej spálne a vyvetrajte ju celú pred tým než zaspíte. Objem Vašej spálne delené 25 a delené počet osôb znamená na koľko hodín máte zabezpečený čerstvý vzduch ak v zime nemáte otvorené okno po celú noc.

Viete že každá Vaša bunka hlavne mozog a srdce potrebujú mať aj počas spánku kyslík. Rovnako vaše deti či vnúčatá ho potrebujú – každý živočích. Bez kyslíka to jednoducho nejde.

Potrebujete poradiť, alebo máte záujem o ďalšie informácie? Neváhajte nás kontaktovať

Naše služby

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je oprava, údržba a servis:

  • klimatizácií,
  • kotlov, kotolní a kúrenia,
  • vzduchotechniky.

Kompletnú ponuku našich služieb nájdete na stránke Servisné služby.

Prečítajte si náš príbeh

Klimatizáciám, kúreniu a vzduchotechnike sa venujeme už viac ako 27 rokov.

Prečítajte si náš príbeh, v ktorom sa dozviete, ako sme sa postupne rozvíjali a rástli a ako sme dostali až na pozíciu, v ktorej sme dnes.

STOP: Prestaňte vašu klimatizáciu používať nesprávnym spôsobom
 

STOP: Prestaňte vašu klimatizáciu používať nesprávnym spôsobom

Máte doma alebo vo firme klimatizáciu? Poznáte všetky možné nastavenia a to, ako jednotlivé funkcie vašej klimatizácie fungujú? Správne používanie klimatizácie je nesmierne dôležité pre vaše zdravie, ako aj pre zdravie všetkých ostatných ľudí, ktorí sa nachádzajú v chladenom alebo vykurovanom priestore.

Naučte sa používať vašu klimatizáciu správne a prestaňte škodiť sebe aj ostatným ľuďom.